HakkımızdaKuşadası'nın önde gelen araç kiralama hizmetlerinden biri olan Loca Rent A Car, 2019 yılında kurulan Kusadasi Rent A Car'nın sahibi ve işletmecisidir. Loca Rent A Car araç kiralama, özel şoförlü araç kiralama, transfer, rehberli turlar gibi seyahat hizmetleri yürütmektedir. uçak biletleri ve feribot biletleri. 5 yılı aşkın bir süredir turizm sektöründeyiz ve Türkiye'de turizm eğitimi geçmişine sahibiz. İşini bilen kişilerden hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kuşadası Rent a Car güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ve uygun fiyatlarla lüks araçlarımızla Türkiye'deki her ekstra mili daha rahat ve keyifli hale getirmeye isteklidir. Güvenli ve konforlu seyahatin ayrıcalığını yaşamanın yanı sıra en uygun fiyata araç kiralama hizmeti vermek ana hedefimizdir. Muhteşem ülkemizin güzelliklerinin tadını çıkarırken ' Kuşadası Rent a Car' deneyiminin de keyfine varacaksınız. Ofisimize girdiğinizde sizi güler yüzle karşılayacak ve Türk insanının misafirperverliğini yaşayacaksınız.

Tüm yıl boyunca açığız. Mesai saatleri arasında 09:00 - 20:00 saatleri arasında tüm taleplerinize en kısa sürede cevap vermeye hazır olacağız.

Aracınızı mesai saatleri dışında almanız mı gerekiyor??? 7/24 hizmet veren cep telefonu numaralarımızdan bizleri aramanız yeterli olacaktır. Müsaitlik durumuna göre her durumda size yardımcı olmaya çalışacağız.

Lütfen istediğiniz zaman  Kuşadası Araç Kiralama ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Size elimizden gelen her şekilde yardımcı olmak bizim için zevk olacaktır. Lütfen özel fiyat ve indirimlerimizi sorunuz. Bize telefon, faks ve e-posta ile ulaşabilirsiniz. Türkiye gezinizi en keyifli hale getirmek için sabırsızlanıyoruz.